KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10201236

nr 1020 1236

Jean Skoglund

(1908-1948), Sverige

Etsning, Jean Skoglund (1908-1948), Pelikan, signerad, motivet: 27x34

måndag 22 februari 2016
kl 20:39:11

Jean Skoglund

Läs mer om Jean Skoglund