KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10201236
nr 1020 1236
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Etsning, Jean Skoglund (1908-1948), Pelikan, signerad, motivet: 27x34
måndag 22 februari 2016
kl 20:39:11
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund